Piletid

1 päeva pilet 29€

Ühe päeva pilet võimaldab piletil märgitud päeval festivalile ühekordset sissepääsu (VIP piletiga korduv sissepääs). Piletid müügil kohapeal.

Retrobesti külalised on lahkelt oodatud kandma 1980. ja -90. rõivaid ning aksessuaare. Pühkige sama ajastu neljarattaliselt tolm,
puhastage karburaatorid, vahetage küünlad ja saatke kirjasõpradele kutse ning olete oodatud peole
legendaarse Sierra, Lada või Kadetiga.

Osta pilet

2 päeva pass 47€

Kahe päeva pilet võimaldab reedel ja laupäeval festivalile korduvat sissepääsu.

Praegu 47€, varsti 50€, 

Retrobesti külalised on lahkelt oodatud kandma 1980. ja -90. rõivaid ning aksessuaare. Pühkige sama ajastu neljarattaliselt tolm,
puhastage karburaatorid, vahetage küünlad ja saatke kirjasõpradele kutse ning olete oodatud peole legendaarse Sierra, Lada või Kadetiga.

Osta pilet

VIP PASS 160€ / VIP PILET 90€

Kõik hinnas VIP pass sisaldab: VIP pilet sisaldab: Festivali pääse mõlemaks festivalipäevaks, tasuta parkimine (kuniks kohti jätkub), VIP kaelakaart, privaatne, kõrgemal asuv eraldatud ala, tasuta lahjad alkohoolsed ja karastusjoogid, eraldi baar ja tualetid. Tasuta sissepääs afterpartyle klubis Comeback. Vip alas ei ole garanteeritud istekohti. Lastele on VIP alasse koos VIP piletit omava täiskasvanud saatjaga sissepääs tasuta. Piletid müügil kohapeal.

Osta pilet

Telklaagri pääse 10€

Festivali telklaager on 24 tundi ööpäevas turvatud, valgustatud, piisava arvu tualettide ja privaatsete dushikabiinidega varustatud ala, mis asub festivaliala vahetus läheduses.
– Telklaagris on mobiiltelefonide laadimise võimalus, alkomeetri kasutamise võimalus (tasuline teenus). Samuti kohvik, mis pakub kvaliteetseid kohvijooke, suppi, saiakesi ja palju muud maitsvat. Telklaagri kohvik on avatud ka neile, kes telklaagris ei ööbi.
– Telklaager on avatud 29.juuni kell 12:00 – 1.juuli kell 14:00. Telklaagriga külgnevale teele on autoga ligipääs kuni 29.juuni kell 13:00 (kuni 2 tundi aega enne ametlikku avamist). Pärast seda tuleb lähedalasuvast autoparklast telklaagrisse kõndida (ca 100m). Pilet telklaagrisse (tagab korduva sissepääsu telklaagrisse kogu festivali ajaks) maksab 10€ inimese kohta. Telklaagripileti soetamiseks on vajalik omada festivali piletit (saab osta ka telklaagrist).
– Telklaagrisse saab järgmiselt: pargi auto Kolga tee parklasse; võta asjad; jaluta ca 100m telklaagrisse.

Eelmüük on lõppenud! Piletid müügil telklaagri sissepääsuväravas.