Piletid

1 päeva pilet 29€

Ühe päeva pilet võimaldab piletil märgitud päeval festivalile ühekordset sissepääsu (VIP piletiga korduv sissepääs). Piletihinnad tõusevad.

Retrobesti külalised on lahkelt oodatud kandma 1980. ja -90. rõivaid ning aksessuaare. Pühkige sama ajastu neljarattaliselt tolm,
puhastage karburaatorid, vahetage küünlad ja saatke kirjasõpradele kutse ning olete oodatud peole
legendaarse Sierra, Lada või Kadetiga.

Osta pilet

2 päeva pass 47€

Kahe päeva pilet võimaldab reedel ja laupäeval festivalile korduvat sissepääsu.

Praegu 47€, varsti 49€, 

Retrobesti külalised on lahkelt oodatud kandma 1980. ja -90. rõivaid ning aksessuaare. Pühkige sama ajastu neljarattaliselt tolm,
puhastage karburaatorid, vahetage küünlad ja saatke kirjasõpradele kutse ning olete oodatud peole legendaarse Sierra, Lada või Kadetiga.

Osta pilet

Lapsepiletid 15€

Lastele vanuses kuni 9 aastat (kaasa arvatud) on sissepääs kõikidel päevadel tasuta. Noore (tuntud ka kui mürsiku) pilet kehtib noorele vanuses 10-16 eluaastat (kaasa arvatud). Pilet tagab sissepääsu kõikidel päevadel. Kehtib ainult isikut tõendava dokumendi esitamisel turvaväravas. Vajalik on täiskasvanud saatja. Lastele on VIP alasse koos VIP piletit omava täiskasvanud saatjaga sissepääs tasuta. Lapsepiletid on müügil ainult eelmüügipiletitena. Piletihinnad tõusevad.

Osta pilet

VIP PASS 160€ / VIP PILET 90€

Kõik hinnas VIP pass sisaldab: VIP pilet sisaldab: Festivali pääse mõlemaks festivalipäevaks, tasuta parkimine, VIP kaelakaart, privaatne, kõrgemal asuv eraldatud ala, tasuta lahjad alkohoolsed ja karastusjoogid, eraldi baar ja tualetid. Tasuta sissepääs afterpartyle klubis Comeback. Vip alas ei ole garanteeritud istekohti. Lastele on VIP alasse koos VIP piletit omava täiskasvanud saatjaga sissepääs tasuta. Piletihinnad tõusevad.

Osta pilet

Telklaagri pääse 10€

Festivali telklaager on 24 tundi ööpäevas turvatud, valgustatud, piisava arvu tualettide ja privaatsete dushikabiinidega varustatud ala, mis asub festivaliala vahetus läheduses. Sauna (Saunabuss) kasutamise võimalus.
– Telklaagris on mobiiltelefonide laadimise ja väärisasjade hoiustamise teenus. Samuti kohvik, mis pakub kvaliteetseid kohvijooke, suppi, saiakesi ja palju muud maitsvat. Telklaagri kohvik on avatud ka neile, kes telklaagris ei ööbi. Telklaagris on perede ala.
– Telklaager on avatud 29.juuni kell 12:00 – 1.juuli kell 14:00. Telklaagriga külgnevale teele on autoga ligipääs kuni 29.juuni kell 13:00 (kuni 2 tundi aega enne ametlikku avamist). Pärast seda tuleb lähedalasuvast autoparklast telklaagrisse kõndida (ca 100m). Pilet telklaagrisse (tagab korduva sissepääsu telklaagrisse kogu festivali ajaks) maksab 10€ inimese kohta. Telklaagripileti soetamiseks on vajalik omada festivali piletit (saab osta ka telklaagrist).
– Telklaagrisse saab järgmiselt: pargi auto Kolga tee parklasse; võta asjad; jaluta ca 100m telklaagrisse. Piletihinnad tõusevad.

Osta pilet